5 najlepszych szkół tańca w Warszawie

Warszawa jest miejscem dla wielu wyjątkowych szkół tańca, które oferują różnorodne doświadczenia taneczne. Oto lista 5 najlepszych szkół tańca w Warszawie, które warto odwiedzić.

Salsa Libre

Salsa Libre to szkoła tańca założona w 2003 roku przez Anię Chagowską, znakomitą tancerkę i choreografkę, oraz Marka Domańskiego, entuzjastę salsy. Szkoła ta oferuje kursy salsy i organizuje jeden z największych festiwali salsy w tej części Europy – Warsaw Salsa Festival.

Studio tańca Salsa Libre:
Warszawa, Żelazna 59, II piętro

Studio Tańca jest czynne:
Poniedziałek-czwartek: 15:30 – 21:30, Piątek: 16:00 – 21:30

Szkoła tańca Salsa Libre oferuje różne kursy tańca, takie jak:

Salsa, Zouk, Tango, Kizomba, Afro Latin, Bachata, Casino Rueda, Cha Cha, Reggaeton, West Coast Swing, Brazilian Zouk.
Kursy są dostępne dla wszystkich poziomów1. Szkoła tańca Salsa Libre jest znana z organizowania jednego z największych festiwali salsy w tej części Europy – Warsaw Salsa Festival.

Warsaw Salsa Club

Warsaw Salsa Club to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych szkół tańca w Warszawie. Głównie uczą Salsy, Bachaty, Kizomy i Zouka. Oferują również kursy Urbankiz, Afro, West Coast Swing czy Solo Salsa.

ul. Nowowiejska 37B, 02-010 Warszawa, Czynne: pon.-pt. 17:00-21:30

Dansinn by Malitowski

Dansinn by Malitowski to ekskluzywna i innowacyjna szkoła tańca, której jeden z twórców, Michał Malitowski, jest najbardziej utytułowanym tancerzem na świecie. Szkoła ta skupia się głównie na tańcach towarzyskich, ale także inne style tańca są nauczane za pomocą metody Pro-Am pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów.

DanceBook Academy

DanceBook Academy to profesjonalna szkoła tańca, która oferuje kursy dla narzeczonych. Szkoła ta oferuje lekcje tańca towarzyskiego, ProAm oraz użytkowego.

Elite Dance

Elite Dance to szkoła tańca, która oferuje lekcje tańca dla różnych grup wiekowych oraz różne techniki, które skradną Twoje serce – od tańców tradycyjnych po latynoamerykańskie.

Podsumowanie

Warszawa oferuje wiele różnorodnych szkół tańca, które są warte odwiedzenia. Każda z tych szkół ma swoją unikalną atmosferę i oferuje różnorodne doświadczenia taneczne. Bez względu na to, czy jesteś początkującym tancerzem, czy doświadczonym profesjonalistą, z pewnością znajdziesz coś dla siebie w jednej z tych szkół. Zachęcamy do odwiedzenia tych szkół i doświadczenia bogatego świata tańca w Warszawie.