Druk plakatów w Warszawie

Drukowanie plakatów w Warszawie

Plakaty to klasyk: afisz, obwieszczenie, obraz, kalendarz w średnim lub dużym formacie. Masz gotowy projekt i szukasz solidnej drukarni plakatów? Doktor Xero jest do Twojej dyspozycji. Jest to doskonała forma reklamy zewnętrznej, dzięki której o Twojej firmie, imprezie, czy innym wydarzeniu dowie się całe miasto. Naszą specjalnością jest drukowanie plakatów reklamowych na zamówienie w kolorystyce CMYK 4+0, czyli w wersji kolorowej, jednostronnie. Zabezpieczamy przy tym cały wydruk lakierem offsetowym. Dzięki temu jest on odporny na wyblaknięcie, czy też zatarcie.

Druk plakatów Warszawa

Dzięki zróżnicowanemu parkowi maszyn wydrukujemy Twój plakat w wybranym formacie, kolorystyce (CMYK, Pantone, skala szarości) i papierze (offset i kreda) szybko i w najwyższej jakości. Drukujemy plakaty w formatach ISO: A2, A1, A0, B2, B1, B0, SRA3. Im większy nakład wydruku tym niższa cena jednostkowa za druk plakatów.

Zleć nam wydruk plakatów i bądź zauważony! Oferujemy Ci konkurencyjne ceny plakatów reklamowych, wsparcie ekspertów oraz dostarczenie zamówienia pod wskazany adres. Stwórz z nami plakaty do formatu B1 lub te wielkoformatowe i wyróżnij się z tłumu już teraz. Dobrze zaprojektowany afisz może zapaść w pamięć odbiorcy na długi czas, zachęcając go do podzielenia się informacją ze znajomymi.

Papier, na którym drukuje się postery pozwalaja na produkcję materiałów reklamowych z zachowaniem wszelkich norm ekologii i dbania o środowisko naturalne. W ofercie naszej agencji można znaleźć wydruk plakatów reklamowych w różnych rozmiarach i standardach dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Plakaty są najpopularniejszą i nieodłączną częścią reklamy wydarzeń, usług, bądź miejsc. Dają możliwość zapoznania się ze szczegółami oferty i zapamiętania ważnych informacji, które chce przekazać przedsiębiorstwo. Są jednym z podstawowych elementów reklamy zewnętrznej. Reklama w formie plakatu ma szeroki zasięg na rynku wśród potencjalnych klientów.

Naszą firmę odznacza nowoczesność, innowacyjność i profezjonalizm. Nie zwlekaj, zadzwoń i zamów u Nas swój wymarzony plakat już dziś.

Znajdź nasz punkt drukowania plakatów w Warszawie, ul. Nowolipki 13

Doktorxero S.J.

ul. Nowolipki 13

00-151 Warszawa

tel.: 22 749 18 49

tel. 502 104 894

prowadzimy również punkt ksero Warszawa, drukarnię cyfrową, druk wielkoformatowy, druk folderów, broszur, ulotek, wizytówek, druk 3D