Kiedy: 2024-04-10, godz. 20:00 – 23:00

Miejsce: COS Torwar

Adres: ul. Łazienkowska 6a, Warszawa

Organizator: MOmusic

Tagi: Pop, R&B

Wstęp: 212–3719,50 zł

Strona wydarzenia

www.torwar.cos.pl…

START SPRZEDAŻY: piątek 9.02.2024, godz. 11:00

Jason Derulo w Polsce! Autor hitów „Savage Love”, „Swalla”, „Wiggle”, “Whatcha Say” czy „Talk Dirty” rozgrzeje polską publiczność i zagra jedyny koncert w naszym kraju już 10 kwietnia w Warszawie. Koncert Jasona odbędzie się w ramach światowej trasy, promującej najnowszy album artysty – NU KING.

Jason Derulo to amerykański artysta łączący pop, hip-hop.Jego koncerty słyną ze spektakularnego, tanecznego show, pełnego hitów, gorących rytmów i pozytywnej energii.

Artysta zabierze nas w muzyczną podróż od 2009 roku, kiedy to swoim debiutanckim singlem udało mu się zdobyć szczyt amerykańskiego Billboard Hot 100, a aktualnie jest główną postacią TikTok’a oraz rynku muzycznego – wydającym hity mające miliardowe wyświetlenia i streamingi. Dosłownie przed chwilą Jason wypuścił nowy singiel „Hands On Me” – którego na pewno nie zabraknie na tym koncercie.

Autor hitów Savage Love, Swalla, Wiggle, Whatcha Say czy Talk Dirty rozgrzeje polską publiczność i zagra jedyny koncert w kraju 10 kwietnia w Warszawie. Koncert Jasona odbędzie się w ramach światowej trasy, promującej najnowszy album artysty – Nu King.