Najlepsze kluby gejowskie w Warszawie

Kluby gejów w Warszawa znajdziesz rozmaite koktajle i drinki, abyś poczuł się dobrze. Znajdź klub gejowski, który najlepiej pasuje do Twoich upodobań muzycznych w centrum miasta. Jeśli lubisz muzykę elektroniczną i chcesz wyjść w ten weekend, możesz odwiedzić Kluby gejów w Warszawie oferują muzykę różnego stylu.

Lodi Dodi

Może i sam klub nie jest zbyt duży, ale wiele osób przyznaje, że jest to na plus. Dzięki temu tworzy się tu wspaniała atmosfera do zabawy. Co więcej, goście przyznają, że dzięki temu można poczuć się tu jak w domu. Obsługa jest bardzo pozytywnie nastawiona. Pomimo tego, że jest to typowy klub gejowski, to mogą tu wpaść wszyscy. Te osoby, którym na pewno nie będą przeszkadzali całujący się mężczyźni przy barze. Klub poleca fantastyczne drinki z karty menu.

Kameralny lokal z klimatyzacją w centrum Warszawy posiada 3 poziomy (antresola, parter oraz poziom -1), 2 bary, salę video, labirynt ze slingiem, 2 toalety.

Gdy z ulicy otworzysz drzwi z logo lokalu dyskretna obsługa zapewni Ci miłą i przyjazną atmosferę, poznasz tu sympatycznych nowych znajomych, pogawędzisz z barmanem, w zaciszu porozmawiasz ze swoją sympatią, ponucisz stare polskie szlagiery. Spokojny wystrój klubu, życzliwość i uśmiech barmanów oraz czystość w całym lokalu to znakomita wizytówka tego miejsca. Dbamy o swoich stałych bywalców, o ich wygode, swobodę i bezpieczeństwo stąd zastrzegamy sobie (zdarza się w weekendy) prawo do niewpuszczania do lokalu osób nieposiadających kart klubowicza bez podania przyczyny.

Znakomita lokalizacja klubu powoduje iż jest to świetne miejsce startowe przed weekendową zabawą w innych renomowanych klubach dla gejów w Warszawie!

WAŻNE:

1) Piątki wyłącznie dla facetów – nie przyprowadzajcie do Lodi Dodi swoich koleżanek i przyjaciółek – nie chcemy być przez nie źle postrzegani jeśli odmówimy im wejścia do lokalu!
2) Płatność wyłącznie gotówką – nie honorujemy kart płatniczych!
3) Bar na poziomie -1 wyłącznie dla facetów!
4) Koniecznie przed przyjściem sprawdź nasz „Rozkład jazdy” by nie być zaskoczonym!

Adres: Wilcza 23/00, Warszawa

Klub Gejoski

Odwiedzając to miejsce przypadkiem, chyba każdy będzie zdawał sobie sprawę z tego w jakim miejscu się znajduje i jaki jest charakter tego miejsca. Jest to iście prawdziwy klub muzyczny, który został stworzony na jednym z warszawskich osiedli. Ma on swoich zwolenników, ale także przeciwników, co jest chyba naturalną postacią rzeczy. Na miejscu można wypić dobre piwo lub mocniejsze trunki. Do tego zawsze znajdzie się tu ktoś z kim będzie można porozmawiać.

Adres: Majdańska 3, Warszawa

instytut.bar

Co ciekawe, jest to typowy pub dla gejów. Jednak nie brakuje tu też osób o innych orientacjach i nikomu wcale to nie przeszkadza. Jednak trzeba być pewnym tego, że wchodząc do tego miejsca, na pewno należy uszanować jego charakter. Nowoczesny pub, którego aranżacja jest prosta, ale bardzo schludna. Za barem zawsze można znaleźć uśmiechniętą obsługę, która – nawet jeżeli ktoś sam nie będzie tego wiedział – zawsze będzie wiedziała jakie drinki lub piwo ma podać.

Adres: Prosta 2/14, Warszawa

Club Galeria

Chyba jeden z najbardziej znanych klubów, który już od ponad 18 lat znajduje się na warszawskiej scenie muzycznej. Śmiało można powiedzieć, że wychowują się tutaj kolejne pokolenia osób. Na plus należy zaliczyć to, że nikomu nie zabraknie tu miejsca do tańczenia. Klub idzie z duchem czasu, więc w weekendy można się tu wybawić nawet na rurce. Od wielu lat w klubie można znaleźć kilku stałych rezydentów: Flover, Filop, Karvo.

Adres: plac Mirowski 1, Warszawa

Metropolis Warszawa

Miejsce, jakie otwarte jest tylko w weekendy. W tygodniu nie ma szans, żeby przyjść tu na imprezę. Można być jednak pewnym tego, że i tak przez weekend każdy będzie w stanie wyszaleć się w miejscu, którego hasłem przewodnim jest „Love is love”. Tutaj każdy może poczuć się wolny – bez względu na to kogo tak naprawdę kocha. Przyjaźń do LGBT można odczuć na każdym kroku. A do tego super muzyka taneczna, dzięki czemu każdy będzie mógł wyszaleć się do rana.

Adres: Henryka Sienkiewicza 7, Warszawa

Klub Sauna Galla

Na pewno nie można powiedzieć, że jest to typowy klub taneczny. Jak sama nazwa mówi, jest to typowa sauna, gdzie można zgłosić się na sesję. Warto dodać, że jest to miejsce, które funkcjonuje już od 1995 roku na rynku i wciąż cieszy się rosnącą popularnością. Od poniedziałku do soboty na sesję mogą zgłaszać się sami mężczyźni. W niedzielę sauna jest koedukacyjna. Jest to fajna przestrzeń, która została stworzona po to, aby móc spokojnie porozmawiać, a niekiedy nawet pooglądać filmy.

Adres: Ptasia 2 wejście od ulicy Przechodniej, Warszawa

Sauna The Fire

Jak to określił jeden z klientów tego miejsca, to właśnie sauna, gdzie można dogłębnie poznać inne osoby. Jak to bywa w saunie, jest tu tropikalny klimat, który sprawia, że ma się na sobie mniej niż w normalnych sytuacjach. Jednak nikomu tutaj akurat to nie przeszkadza. Klimatyczne miejsce, gdzie można na spokojnie porozmawiać. Obsługa jest zawsze uśmiechnięta i zawsze profesjonalnie podchodzi do każdego klienta.

Adres: Twarda 44, Warszawa

Heaven Sauna

Miejsce, gdzie faktycznie można poczuć się jak w niebie. Tym bardziej że do dyspozycji jest tutaj wiele udogodnień. Oprócz tego, że jest tu sauna, na miejscu można skorzystać również z łaźni parowej. Nie można zapomnieć także, że goście mogą wybierać z szerokiej oferty masażu. Na miejscu dostępny jest również darkroom. W razie jakichkolwiek problemów, obsługa zawsze stara się wspierać swoich klientów.

Adres: Waliców 13, Warszawa

Glam

Miejsce, które otwarte jest na wszystkich. Każdy może poczuć się tutaj naprawdę swobodnie. Nie brakuje tu osób, które specjalnie przyjeżdżają z innego miasta, aby to właśnie tu się pobawić. Taką właśnie renomą otacza się to fascynujące miejsce. W poniedziałki, wtorki i czwartki klub jest zamknięty. Można tu jednak przyjść w pozostałe dni i bawić się już od 22 do białego rana. Faktycznie nie brakuje tu osób, które szaleją do samego rana i zawsze są z tego bardzo zadowolone.

Adres: Żurawia 22, Warszawa

Utopia

Zdecydowanie najmodniejszy klub gejowski w stolicy, stał się też mekką dla imprezowiczów, również tych o prostej orientacji. Eleganckie wnętrze, świetni didżeje, tłumy szalejące na parkiecie oraz pokój dla VIPów z szampanem i sushi sprawiają, że Utopia faktycznie zasługuje na swoją nazwę. Nie trzeba dodawać, że wstęp do tego raju na ziemi nie jest prosty – selekcja jest jedną z najostrzejszych w mieście. Krążą plotki, że ochroniarzom zdarzyło się odprawić z kwitkiem niejedna sławę, więc uważaj – masz szanse tu wejść tylko w najbardziej dandysowskim odzieniu.
adres:
Adres: ul. Jasna 1

Przy ul. Brackiej mieści się najdłużej działający w Warszawie klub gejowski (od 1994 r.)

ReFForm Fetish Store Warsaw [Praga Północ]
Galla ulica Ptasia Warsaw [Wola]
Fantom Ul. Bracka a Warszawa [Śródmieście]
Tomba Tomba Warszawa [Praga Północ]
Wild Beach at Vistula River [Żoliborz]
Warsaw Poland 02 – 903 Warszawa [Ochota]
Rasko Ul. Burakowska Warszawa [Żoliborz]
Toro Ul. Marszalkowska Warszawa [Śródmieście]
Bastylia Ul. Mokotowska Warszawa [Śródmieście]
M25 Ul. Minska Warszawa [Praga Północ]
Galeria Plac Mirowski Warszawa [Wola]
Pink Shop I Warszawa [Wola]
Pink Shop III Warszawa [Wlochy]
Galeria Mokotow Warsaw [Mokotów]

Metropolis Warsaw
Gay Bars
Śródmieście Północne

Touch Club
Bars & Clubs/ Gay Bars
Śródmieście Północne

codeRED
Bars & Clubs/ Gay Bars
Śródmieście Północne
Cenogandia

GLAM CLUB
Bars & Clubs/ Gay Bars
Śródmieście Południowe

Lodi Dodi
Bars & Clubs/ Gay Bars
Śródmieście Południowe