Plakaty to klasyk – druk plakatów w Warszawie

Plakaty to klasyk: afisz, obwieszczenie, obraz, kalendarz w średnim lub dużym formacie.

Masz gotowy projekt i szukasz solidnej drukarni plakatów? Doktorxero z Warszawy jest do Twojej dyspozycji. Dzięki zróżnicowanemu parkowi maszyn wydrukujemy Twój plakat w wybranym formacie, kolorystyce (CMYK, Pantone, skala szarości) i papierze (offset i kreda) szybko i w najwyższej jakości.

Druk plakatów w Warszawie – Doktorxero

Zleć nam wydruk plakatów i bądź zauważony! Oferujemy Ci konkurencyjne ceny plakatów reklamowych, wsparcie ekspertów oraz dostarczenie zamówienia pod wskazany adres. Stwórz z nami plakaty do formatu B1 lub te wielkoformatowe i wyróżnij się z tłumu już teraz. Dobrze zaprojektowany afisz może zapaść w pamięć odbiorcy na długi czas, zachęcając go do podzielenia się informacją ze znajomymi. Jest to doskonała forma reklamy zewnętrznej, dzięki której o Twojej firmie, imprezie, czy innym wydarzeniu dowie się całe miasto.

Drukowanie plakatów reklamowych na zamówienie

Naszą specjalnością jest drukowanie plakatów reklamowych na zamówienie w kolorystyce CMYK 4+0, czyli w wersji kolorowej, jednostronnie. Zabezpieczamy przy tym cały wydruk lakierem offsetowym. Dzięki temu jest on odporny na wyblaknięcie, czy też zatarcie.

Papier, na którym drukuje się postery pozwalają na produkcję materiałów reklamowych z zachowaniem wszelkich norm ekologii i dbania o środowisko naturalne. W ofercie naszej agencji można znaleźć wydruk plakatów reklamowych w różnych rozmiarach i standardach dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Plakaty są najpopularniejszą i nieodłączną częścią reklamy wydarzeń, usług, bądź miejsc. Dają możliwość zapoznania się ze szczegółami oferty i zapamiętania ważnych informacji, które chce przekazać przedsiębiorstwo. Są jednym z podstawowych elementów reklamy zewnętrznej. Reklama w formie plakatu ma szeroki zasięg na rynku wśród potencjalnych klientów.

Naszą firmę odznacza nowoczesność, innowacyjność i profesjonalizm. Nie zwlekaj, zadzwoń i zamów u Nas swój wymarzony plakat już dziś.

Doktorxero S.J.

ul. Nowolipki 13

00-151 Warszawa

tel.: 22 749 18 49

tel. (+48) 502 104 894

e-mail: doktorxero24@gmail.com

pn. – pt.  9.00-17.00