Tanie ksero, druk plakatów w Warszawie

Kopiowanie metodą kserograficzną (ksero, xero Warszawa) jest to proces otrzymywania kopii, tj. odtwarzania oryginalnych obrazów, tekstów, rysunków technicznych, projektów, zdjęć , folderów ulotek itp. umieszczonych na jakimkolwiek nośniku: papier, folia, szkło, tkanina, kalka kreślarska, płótno, drewno itp. na inny materiał, nie koniecznie papier.

Druk plakatu w Warszawie

Drukujemy plakaty w Warszawie w formatach ISO: A2, A1, A0, B2, B1, B0, SRA3. Im większy nakład wydruku tym niższa cena jednostkowa za druk plakatów. Plakaty są najpopularniejszą i nieodłączną częścią reklamy wydarzeń, usług, bądź miejsc. Reklama w formie plakatu ma szeroki zasięg na rynku wśród potencjalnych klientów.

Wydrukujemy Państwa plakaty w jednym z kilku dostępnych formatów. Gwarantujemy najwyższą jakość druku w wysokiej rozdzielczości i wiernym odwzorowaniu kolorów z tymi, które zostały zdefiniowane w projekcie. Plakaty drukujemy cyfrowo, w pełnym kolorze, jak również na życzenie klienta jako wersje czarno białe. Szeroki wybór gatunków papieru, pozwala precyzyjnie dopasować wygląd i cenę plakatu do możliwości swojego budżetu.

Ksero Warszawa

Współczesna technika pozwala na przenoszenie obrazów również na takie materiały jak folia przezroczysta, folia samoprzylepna, kalka kreślarska, porcelana (foto kubki), puzzle, torby reklamowe, papiery specjalne, papiery kolorowe, tkaniny (koszulki, bielizna, pościel itp.). Cena usługi ksero uzależniona jest od nakładu, im więcej kserujesz tym niższa jest cena jednostkowa za usługę ksero. Przenoszenie (kopiowanie) suchą metodą bez udziału kąpieli chemicznych, pozwala uzyskać kserokopie kolorowe. Jakość tych kserokopii uzależniona jest w głównej mierze od jakości urządzeń do kopiowania, czyli kserokopiarek.

Nasze kserokopiarki, to urządzenia posiadające najnowocześniejsze rozwiązania techniki , elektroniki i automatyki, które wykonują wysokiej jakości, kserokopie pełnokolorowe.

Świadectwo energetyczne

Rollup Warszawa

Rollup reklamowe w DoktorXero wykonujemy w trzech formatach: 85 x 200 cm, 100 x 200 cm oraz 120 x 200 cm. Zależnie od formatu, waga kasety jest większa. Przy dużym formacie roll-upa należy pamiętać, aby odpowiednio przygotować plik do druku. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na reklamę swojej firmy lub produktu, stojaki rollup są idealnym rozwiązaniem.

W dalszym ciągu staramy się poszerzać naszą ofertę i doskonalić jakość naszych usług. Stawiamy przede wszystkim na druk cyfrowy i druk wielkoformatowy oraz rozwój usług kserograficznych. Pracujemy na najlepszym sprzęcie, posiadamy własny serwis techniczny, dzięki czemu nasze maszyny pracują sprawnie i są zawsze do Państwa dyspozycji.

Nasi pracownicy posiadają dużą wiedzę techniczną i długą praktykę co pozwala w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania.

W naszych oddziałach Doktor Xero w Warszawie oferujemy szeroki zakres usług ksero. Kopiujemy we wszystkich formatach poczynając od A4 aż po duże formaty A0, jednostronnie lub dwustronnie z opcją sortowania dokumentów. Nasz park maszynowy zapewnia kopiowanie ksero w Warszawie w różnych formatach z autosortowaniem i kompletowaniem dokumentów, skalowaniem w zakresie 25% – 400%, na papierach o gramaturze od 80 do 200 g, papierach kolorowych i innych mediach.

Odróżniają nas od innych firm nie tylko atrakcyjne, niskie ceny, ale również rzetelność, terminowość i profesjonalna obsługa.

Pracujemy na zaawansowanych urządzeniach renomowanych marek, co w połączeniu ze zdobytym doświadczeniem, pomaga nam zapewnić wysoką jakość wykonywanych usług.
To wszystko sprawia, że możemy cieszyć się zaufaniem i sympatią wielu klientów.

Nasz wydruk jest wysoce profesjonalny i w każdym detalu taki jak oryginał. Bardzo atrakcyjne RABATY przy większej liczbie wydruków/kserokopii!

Wszystkie prace wielkoformatowe drukujemy na bardzo dobrej jakości papierze oraz profesjonalnym sprzęcie laserowym – monochromatycznie i atramentowym w kolorze.

Rozumiemy, że czas jest dla Państwa najważniejszy, dlatego zlecenia staramy się wykonać w jak najkrótszym terminie. Prace magisterskie, dyplomowe, licencjackie, doktorskie oraz inżynierskie drukujemy i oprawiamy od ręki, na poczekaniu.

Oszczędzaj swój czas i pieniądze z Doktor Xero w Warszawie – tanie xero

Zapraszamy do współpracy w szczególności firmy, które poszukują tanich i wydajnych systemów kopiowania i drukowania różnych materiałów w krótkim czasie. Zamówienia wydruków i ksero przyjmujemy również drogą mailową, dzięki czemu oszczędzają Państwo czas związany z oczekiwaniem. Dzięki usłudze kurierskiej mamy możliwość dostarczenia naszych zamówień na terenie całego kraju!

Zadzwoń lub zapytaj o szczegóły e-mailem. Oszczędzaj swój czas i pieniądze.

Doktorxero S.J.

ul. Nowolipki 13, Warszawa

tel.: 22 749 18 49,  502 104 894

e-mail: doktorxero24@gmail.com

Pn.-pt. 8.00 – 18.00

Prześlij nam swoje materiały do wydrukowania, ustal szczegóły, umów odbiór. Ksero Warszawa zaprasza!